واحد بازرسی

واحد بازرسی فنی شرکت آزما گستر نیما با داشتن گواهی نامه ملی ISO-IEC 17020 از مرکز تایید صلاحیت ایران با دامنه کاربرد انواع ظروف تحت فشار کاملترین دامنه را در حوزه وسیع ظروف تحت فشار داشته و با پرسنل آموزش دیده و حرفه ای به عنوان یک واحد مستقل آمادگی خود را جهت انجام بازرسی های تخصصی اعلام می دارد.

این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

بازرسی تاسیسات و مخازن

دیگ های بخار

بازرسی پتروشیمی و پالایشگاه

بازرسی جوش و خدمات NDT

و کلیه فعالیت های مربوط به ظروف تحت فشار

بازرسی تاسیسات و مخازن

گاز مایع یا LPG به دو گاز هیدرو کربنی بوتان و پروپان و یا ترکیبی از انها گفته میشود که در حالت مایع نگه داری میشوند . معمولا در ترکیبات گاز مایع مقادیر کمی بوتلین و پروپلین نیز وجود دارد . گاز مایع بیشتر برای کاربردهای گرمایشی و به عنوان سوخت وسایل نقلیه استفاده میشود …..

دیگ بخار

دیگ یک مخزن بسته است که آب یا سیال دیگری در آن گرم می شود.

دیگ آبگرم:دیگی که در آن آب تحت فشار تا حداکثر دمای 90C گرم می شود و مورد استفاده میگردد.

دیگ بخارآب : مخزن بسته ای که در آن آب توسط فرایند تبادل گرمایی تغییر فاز داده و تبدیل به بخار می شودو از این بخار در مصارف گرمایشی ,پخت,به کار انداختن تجهیزات فرایندی در تاسیسات,کارخانه ها و موسسات دولتی  نظر بیمارستان ها یا در نیروگاه ها می توان استفاده نمود…..

بازرسی پتروشیمی و پالایشگاه

واحد بازرسی فنی پالایشگاه های گازی با استناد به استاندارد های صنعت نفت و گاز دنیا در کشور فعالیت می نماید که یکی از مهم ترین وظایف این واحد، نظارت و بازرسی فنی بر تجهیزات پالایشگاهی در مراحل ساخت و پیش راه اندازی پالایشگاه ها میباشد…

بازرسی جوش و خدمات NDT

تست غیر مخرب NDT شامل یک گروه گسترده از تکنیک های تجزیه و تحلیل به منظور بررسی خواص مواد، اجزا، محصولات ، جوش و یا سیستم بدون ایجاد آسیب را پوشش می دهد…